Click aici »

Secretara

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Pitesti Pitesti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
12-02-2013
Data actualizare
12-02-2013

Descrierea postului

- mentinerea si coordonarea interfetei intre clienti, companie si alte organizatii;
- transmiterea si gestionarea documentelor si corespondentei;
- inregistrarea, administrarea si organizarea documentelor;
- primirea, filtrarea si transmiterea apelurilor telefonice;
- alte lucrari specifice activitatii de secretariat.

Cerinte

- studii superioare;
- cunostinte foarte bune de limba engleza si franceza;
- cunostinte foarte bune de utilizare a computerului.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- venituri atractive;
- un mediu de lucru modern si provocator;
- oportunitati de promovare;