Click aici »

Secretara

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
22-03-2012
Data actualizare
27-07-2016
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (in curs)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- Activitati de secretariat si suport administrativ;
- Traduceri documente;
- Asistarea departamentelor companiei in relatia cu clientii;
- Preluarea si administrarea corespondentei si apelurilor telefonice;
- Asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor;
- Indosarierea si arhivarea documentelor companiei;
- Lucru cu baza de date a companiei.

Cerinte

Societatea noastra vinde si inchiriaza utilaje de constructii si dorim sa angajam personal energic care sa indeplineasca urmatoarele conditii:

- Entuziasm si initiativa;
- Cunostinte bune de limba engleza (nivel mediu);
- Capacitate buna de comunicare, relationare si organizare a timpului si sarcinilor;
- Atentie la detalii;
- Bune cunostinte de utilizare a calculatorului (MS Office, Power Point, Excel, Microsoft Outlook, Internet, Corel, Photoshop, Autocad, HTML);
- Responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate;
- Permis conducere cat. B.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- La interviu