Click aici »

Secretara

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
20-02-2008
Data actualizare
20-02-2008

Descrierea postului

-preluarea apelurilor telefonice si redirectionarea lor catre colegi;
-intampinarea si indrumarea clientilor ce sosesc la intalniri, asigurarea protocolului;
-tinerea registrului cu intrarile/iesirile in si din societate;
-inregistrarea miscarilor din casa de bani (plati, incasari, avansuri, deconturi pe dispozitii de plata/incasare);
-corespondenta cu diversi furnizori, solicitarea intervenitiilor acestora, efectuarea de comenzi catre diversi furnizori;
-administrarea si actualizarea bazei de date de contacte a societatii;
-stabilirea intalnirilor;
-sesizarea tuturor problemelor legate de functionalitatea si starea sediului societatii;
-redactarea documentelor in format Word la solicitarea colegilor;
-trimiterea si distribuirea faxurilor precum si trimiterea corespondentei prin curier/posta;

Cerinte

-cunostinte in utilizarea Internetului si a echipamentelor de birou (fax, scanner, copiator etc);
-cunoasterea pachetului Office (Word, Excel, Outlook);
-persoana cautata trebuie sa fie punctuala, serioasa, cu spirit de organizare, amabila, prezentabila;
-limba engleza constituie avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

Stabilite la interviu