Click aici »

Secretara

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
200 EUR
Oras(e)
Medgidia Medgidia
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
02-06-2009
Data actualizare
02-06-2009

Descrierea postului

-Preia actele si completeaza documentele necesare intocmirii dosarului cadastral
-Pastreaza legatura firmei cu clientii
-Analizeaza actele clientilor si ii consiliaza in vederea completarii dosarului cadastral.
-Intocmeste acte de contabilitate primara(chitante si facturi)

Cerinte

-Experienta nu este obligatorie
-Exclus persoanele ce doresc acest job din curiozitate intrucat avem o experienta mai mult decat neplacuta cu ultima persoana pe care am avut-o pe acest post
-Exclus: STUDENTE MASTERANDE NESERIOASE....
DE PREFERAT O PERSOANA CARE A MAI LUCRAT CU OAMENII(intrucat domeniul de activitate intersecteaza clienti din toate categoriile ex. ciobani mitocani,avocati,ingineri,rromi etc.) este nevoie de o presoana care detine cat de cat abilitatea de comunicare.
-Persoana capabila sa stea 8 ore la program.
-Persoana capabila la conditii de stres si plictiseala
-Capacitate de comunicare
-Initial se va semna un contract de colaborare pe o perioada de 6 luni

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu fix 700 ron primele 6 luni
Telefon de serviciu.
Carte de munca dupa perioada de proba legala
Bonus de paste,de craciun.
Salariul va creste progresiv in functie de modul in care isi realizeaza activitatea si de performante