Click aici »

Secretara

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Ilfov, Otopeni Bucuresti Ilfov Otopeni
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
23-07-2010
Data actualizare
20-09-2018

Descrierea postului

- Preia, transmite si indosariaza corespondenta din partea diferitelor entitati (parteneri, clienti, angajati) si redacteaza corespondenta cu acestia
- Mentine relatiile cu furnizorii de servicii/produse necesare pentru administrare, actualizeaza informatiile cu privire la acestia
- Asigura conditii optime pentru desfasurarea activitatii in locatia respectiva
- Rezolva in timp problemele administrative neprevazute
- Selecteaza informatiile necesare si redacteaza rapoarte pe subiectul solicitat de catre managerul direct, in legatura cu activitatea departamentului

Cerinte

- Cunostinte IT (MSOffice, MSOutlook)
- Cunostinte Limba Engleza
- Abilitati de comunicare
- Capacitate de organizare a activitatii si ordonare a locului de munca
- Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp
- Orientare catre eficienta, initiativa
- Aspect fizic placut.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu + bonuri
- Transport asigurat de firma.