Click aici »

Secretara

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
27-02-2009
Data actualizare
27-02-2009
Confidential
expirat

Descrierea postului

Angajam secretara pentru firma de traduceri.
OBLIGATORIU : cunoasterea macar a unei limbi din urmatoarele : engleza, spaniola, italiana, germana
De preferat : engleza cu autorizatie traducator!

Cerinte

Pentru traducatoarele cu sau fara autorizatie se ofera salariu fix pentru partea de secretariat si plata pentru traduceri separat.
Cunostinte PC solide obligatoriu!
Avantaje : permis de conducere si experienta

Oferta (bonusuri, beneficii)

650lei salariu fix + plata traducerilor separat.
5-7lei/pag std fara autorizatie
10lei/pg std cu autorizatie
40-60lei/ora de interpretariat(numai cu autorizatie!)
Alte bonusuri lunare in functie de profitul din acea luna.

Volumul traducerilor pe care le poate face este intre minim 100-maxim 600pagini pe luna (in special engleza, germana, spaniola)