Click aici »

Secretara

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
17-07-2008
Data actualizare
27-01-2011

Descrierea postului

-Preluarea si directionarea apelurilor telefonice, mesajelor scrise, e-mail si fax;
-Comunicarea informatiilor catre clientii interni si externi;
-Gestionarea biroului din punct de vedere administrativ;
-Mentinerea evidentei documentelor interne;
-Gestionarea bazelor de date;
-Asigura suportul logistic pentru consultanti;
-Intampinarea clientilor si asigurarea protocolului pe parcursul intalnirilor.

Cerinte

- operare PC: MS Office si Internet
- aptitudini de planificare si organizare eficienta a timpului
- Experienta minima intr-un loc de munca similar (de preferat);
- Satisfactie oferita de munca de birou;
- Capacitate de analiza, planificare si urmarirea finalizarii unei sarcini profesionale;
- Capacitate foarte buna de comunicare si relationare - atat cu clientii cat si cu colegii;
- Capacitate de a desfasura mai multe lucruri/sarcini in acelasi timp - atentie distributiva, atentie la detalii;
- Capacitate de invatare si asimilare pe termen lung;
- Capacitate rapida de decizie, precum si asumarea responsabilitatii pentru deciziile luate;
- Sanatate foarte buna, rapiditate in actiune, personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta, onestitate si bun simt;
- Capacitate de a pastra confidentialitatea informatiilor interne si externe;
- Fara cazier, fara conflicte majore la locurile de munca anterioare.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- pachet salarial in functie de performanta, bonusuri, carte de munca
- posibilitati de dezvoltare a carierei