Click aici »

Secretara

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Ploiesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Serviciu clienti
Data introducerii
31-12-2018
Data actualizare
02-05-2019

Descrierea postului

operatie a fiselor de evidenta in vederea operatiei de verificare obligatorie la 2 ani si revizie la 10 ani , a instalatiilor de utilizare a gazelor naturale
preluarea apelurilor , inregistrarea solicitarilor clientilor
listarea documentatiei primite pe mail
indosarierea proiectelor  de instalatii utilizare gaze naturale

Cerinte

-  verificarea si arhivarea sistematica a documentelor                                                  - actualizarea bazei de date documente;
- elaborarea si redactarea documentelor si rapoartelor cerute de manager                       - inregistrarea documentelor;
- preluarea si directionarea apelurilor telefonice;
- primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact din cadrul sediului     - a gasi solutii si de adaptare a diverselor situatii de munca, precum si importanta acordata oferirii unor servicii de calitate reprezinta atuuri suplimentare ale pregatirii  profesionale.