Click aici »

Secretara

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Ploiesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
30-11-2017
Data actualizare
30-01-2018

Descrierea postului

Gestionarea activitatii de secretariat:
- intampinarea si indrumarea vizitatorilor/clientilor;
- preluarea apelurilor telefonice si directionarea acestora dupa caz;
- redactarea principalelor documente ale societatii (formulare speciale, tipizate, regulamente, contracte, decizii, adeverinte, adrese, note interne etc. );
- utilizarea instrumentelor de lucru: computer, fax, copiator, scanner;
- tiparirea la imprimanta a tuturor documentelor interne ale firmei;
- citirea si transmiterea e-mailurilor;
- inregistrarea documentelor in registrul de intrare - iesire corespondenta;
- completarea si tinerea evidentei dosarelor salariatilor;
- eliberarea de adeverinte de venit;
- indosarierea si arhivarea documentelor oficiale ale societatii;
- primirea si distribuirea corespondentei catre compartimentele corespunzatoare si expedierea acesteia;
- gestionarea relatiei cu firmele de curierat in vederea expedierii corespondentei;
- intocmirea necesarului periodic de consumabile si materiale igienico-sanitare;
- mentinerea legaturii cu banca pentru depunerea si ridicarea de documente (OP-uri, extrase de cont etc.);
- intocmirea si tinerea evidentei lunare a facturilor si transmiterea lor catre compartimentul contabil.

Cerinte

Seriozitate, fidelitate fata de societate, comunicare buna cu clientii ,colegii de munca si cu cei din conducerea societatii

Oferta (bonusuri, beneficii)

Functie prestare servicii.