Click aici »

Secretara

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceeala
Salariu oferit
Oras(e)
Galati
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
14-07-2017
Data actualizare
14-07-2017

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 5 intrebari.
Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat femeilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- preluare apeluri telefonice si notarea in agenda a problemelor si a cererilor de oferta
- organizarea agendei de lucru a societatii si a activitatii managerului
- contabilitate primara (facturi, chitante, OP)
- activitate de protocol
- primirea de oferte de la furnizori si intocmirea de oferte catre cei ce le solicita

Cerinte

- abilitati de comunicare
- capacitate foarte buna de organizare, de respectare a termenelor limita
- persoana dinamica, activa, rezistenta la stres, capacitate de sinteza si analiza
- prezenta placuta, feminina, tinuta office
- cunoastere buna a pachetului MICROSOFT OFFICE (WORD, EXCEL)
- folosirea cu usurinta a mediului online (mail, facebook)
- folosirea corecta a limba romane
- CV cu FOTOGRAFIE

Oferta (bonusuri, beneficii)

- job stabil
- efectuarea practicii studentesti (unde e cazul)
- bonusuri in functie de realizare target