Click aici »

Secretara

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
350 EUR
Oras(e)
Craiova Craiova
Domeniile ofertei
Vanzari, Secretariat/Administrativ, Marketing
Data introducerii
26-05-2017
Data actualizare
13-02-2018

Descrierea postului

Activitatile prestate au doua componente:
Birou si Marketing/Comerciala
Incheiere contracte diverse
Redactare documente in word
Intocmire situatii in excel
Promovare produse pe net
Strategii de marketing
Diverse activitati de birotica

Cerinte

Cerinta cea mai importanta: inteligenta, pespicacitate, initiativa, capacitate de munca, buna comunicare, cunoasterea programelor utilitare de ofiice(word, excel, etc)

Cerinte suplimentare: logica buna, abilitati de comunicare cu diverse categorii sociale de persoane, initiativa, cunostinte bune de utilizare a calculatorului(word, excel, s.a.) aspect prezentabil, responsabilitate in indeplinirea sarcinilor.

Altele: cunostintele de baza in disciplinele studiate in scoala, rezultate bune in scoala respectiv in activitatea desfasurata anterior pentru cei cu vechime.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu atractiv,
Colegi tineri ce alcatuiesc o echipa dinamica si agreabila,
Conducere tanara cu gandire deschisa si progresista,
Birou in zona centrala cu program normal si disponibilitate la flexibilitatea acestuia.