Click aici »

Secretara

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Targu Jiu Targu Jiu
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
29-09-2016
Data actualizare
00-00-0000

Descrierea postului

RESPONSABILITATI:

- Consilierea clientilor (asigura informarea clientilor si a potentialilor clienti asupra caracteristicilor calitative, functionale, a produselor oferite, regimului de garantie, formele de asistenta, preturi, etc.)
- Incasarea produselor si emiterea/intocmirea documentelor aferente vanzarii.
- Asigura primirea, depozitarea in conditii corespunzatoare si eliberarea cu documente legale a produselor ce se comercializeaza in agentie.
- Mercantizarea produselor
- Intretinerea curateniei si a ordinii in agentie.
- Se implica in dezvoltarea si imbunatatirea performantelor profesionale,
- Se asigura de corectitudinea documentelor emise (avize, Nir-uri, bonuri fiscale, facturi catre clienti, etc)
- Respecta si pune in aplicare mijloacele si metodele de prezentare si comercializare a produselor promovate.
- Urmareste realizarea planului lunar de vanzari
- Realizeaza si transmite periodic raportari privind activitatea desfasurata

Cerinte

ACTIVITATEA ESTE UNA DE BIROU
SE PRETEAZA CU PRECADERE CANDIDATILOR DE GEN FEMININ NECASATORITE

CANDIDATUL IDEAL:

- Studii medii/Universitare;
- 1-2 ani experienta in domeniu reprezinta avantaj
- Cunostinte utilizare PC
- Abilitati de comunicare excelente, sociabilitate, politete, ambitie, deschidere la nou; discernamant si capacitatea de a rezolva probleme; abilitati de negociere, diplomatie, toleranta;
- Abilitati de lucru in echipa si atitudine pozitiva.
- Discernamant si capacitatea de a rezolva probleme;
- Putere de decizie si asumarea responsabilitatii;
- Spirit de ordine si disciplina;
- Echilibru emotional si stabilitate in atitudine si comportament;
- Dorinta de dezvoltare a mediului de lucru si preocupare pentru ridicarea nivelului profesional individual;
- Corectitudine, flexibilitate, rezistenta la stres.