Click aici »

Secretara

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Curtea de Arges Curtea de Arges
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
26-07-2016
Data actualizare
26-07-2016

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.
Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat femeilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Cabinet de avocat situat in mun. Curtea de Arges, jud. Arges, angajam secretara.

CV-ul se trimite la adresa octavian.ganea@yahoo.com pana la data de 15.08.2016.

Cerinte

Calitati necesare: redactare pc word - nivel avansat, program flexibil, rezistenta in conditii de stress, permis de conducere cat. B, aspect fizic placut.

Angajare pe baza CV-ului, care trebuie sa contina inclusiv o descriere personala cat mai detaliata, o intamplare traita "in personam", care sa va puna in evidenta calitatea cea mai importanta pe care o aveti si o fotografie recenta, tip pasaport.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu pe masura calitatilor si colaborare de lunga durata.