Click aici »

Secretara

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Ploiesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
20-07-2016
Data actualizare
20-07-2016
Confidential
expirat

Descrierea postului

-efectueaza activitati administrative de rutina in scopul eficientizarii timpului de lucru aldirectorului;-primirea, tinerea evidentei si repartizarea corespondentei in cadrul firmei;-efectuarea unor lucrari de specialitate: organizarea si actualizarea unor situatii, redactareaunor materiale de corespondenta, pastrarea si operarea in diverse registre de evidenta;-asigurarea legaturilor telefonice in interiorul si exteriorul organizatiei.-furnizarea de informatii clientilor in legatura cu activitatea si programul organizatiei;-pastrarea evidentei numelor, adreselor si numerelor telefonice ale persoanelor si institutiilor cu care angajatii au relatii de serviciu;-inregistrarea hotararilor si deciziilor luate de conducere, aplicarea stampilei si repartizareaacestora la compartimentele firmei;-tehnoredactarea documentelor, clasarea si tinerea evidentei stricte a acestora;-identificarea, selectarea, clasificarea si pastrarea unor surse si materiale de informare;-participarea la sedintele generale ale firmei si departamentului si asigurarea protocolului;-la cerere executa orice alta sarcina care are legatura directa cu obiectivul postului ocupat.-ordinea si curatenia in interiorul firmei

Cerinte

Secretara desfasoara urmatoarele activitati:
- Intocmeste si actualizeaza baza de date;
- Intocmeste oferte de marfuri;
- Acorda asistenta d.p.d.v. tehnic si comercial clientilor si potentialilor clienti;
- Tine evidenta stocurilor;
- Intocmeste fisele de magazie
- Intretine relatiile cu clientii din portofoliu;
- Primeste vizitatorii;
-participa la indeplinirea atributiilor generale privind vanzarea marfurilor.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Secretara isi desfasoara activitatea in cadrul programului de lucru al organizatiei de 8 ore pe zi (08,00-16,00), 5 zile pe saptamana.

contact - tel: 0721029781