Click aici »

Secretara

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bacau Bacau
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
29-04-2015
Data actualizare
13-05-2015

Descrierea postului

Servicii de secretariat: redactare documente, preluare apeluri telefonice, preluare /transmitere comenzi, contabilitate primara, alte servicii conexe.

Cerinte

Limba engleza: scris/vorbit nivel avansat;
Cunostinte MS Office - avansat
Permis conducere;
Experienta minim un an;
Persoana dinamica, aspect fizic placut, rezistenta la program prelungit si stres.
Disponibilitate pentru eventuale deplasari.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu atractiv, bonusuri in functie de realizari, bonuri de masa, transport.
Conditii de munca exceptionale intr-un mediu placut si prietenos.