Click aici »

Secretara si contabilitate primara

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Sibiu Sibiu
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ, Finante/Contabilitate
Data introducerii
06-06-2019
Data actualizare
06-06-2019
Confidential
Trimite CV

Descrierea postului

Societate comerciala angajazam personal pentru postul de secretariat si contabilitate primara.

Cerinte

Locul de desfasurare al activitatii Loc. Rusi, Com. Slimnic Jud. Sibiu, program cu norma intreaga.
Va rog contactati-ne daca:
- sunteti o persoana organizata
- stapaniti bine modul de folosire al unui PC, iar lucrul in programe Office ex. Excell, Word, etc. nu trebuie invatat
- aveti cunoastinte de contabilitate primara iar introducerea de date in programe specializate de contabilitate nu va este straina
- introducerea si prelucrarea de date in S.N.I.I.A. (programul medicilor veterinari) cunoasterea documentelor Sanitar-Veterinare constituie un avantaj.

Daca vreti sa faceti parte din echipa noastra va rog lasati mesaj sau contactati-ma telefonic.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu atractiv
- program flexibil

Trimite CV