Click aici »

Secretara / Resurse umane

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Constanta Constanta
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ, Resurse umane
Data introducerii
23-11-2011
Data actualizare
06-07-2015

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (terminata)
Acest anunt este adresat femeilor
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Societatea se afla in cartierul rezidential de vile Ovidiu Sud, oras Ovidiu, judetul Constanta.

Job-ul este specific activitatii de secretariat, operare calculator, relatii cu clientii, update baza de date.

Personale interesate sunt rugate sa trimita Cv actualizat, cu poza. Persoanele selectate vor fi contactate telefonic pentru stabilirea unui interviu la sediul nostru.

Cerinte

- Studii superioare finalizate (de preferat de specialitate);
- Experienta in campul muncii (de preferat in secretariat);
- Cunoasterea pachetului Microsoft Office;
- Cunoasterea limbii engleze (nivel mediu);
- Varsta: ~ 25 ani
- Recomandari de la angajatorii anteriori;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariul net de angajare este de 1400 Ron/ luna plus bonuri de masa, cu posibilitatea de marire, in functie de vechime.
Program : luni-vineri (8 ore), intre orele 10:00 - 18:00