Click aici »

Secretara, relatii cu publicul

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Galati Galati
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
29-08-2011
Data actualizare
09-03-2018

Descrierea postului

Prezentarea optima ofertei firmei noastre, inscrierea clientilor, intocmirea documentelor de scolarizare, urmarirea procesului de scolarizare, optimizarea acestuia. Intocmirea arhivelor, organizarea cursurilor, optimizarea legaturilor dintre clienti, instructori si institutii.

Cerinte

Persoana dinamica, cu capacitate de analiza si sinteza, care sa genereze incredere si entuziasm pentru munca efectuata.
Sa apere interesele firmei, atentie la detalii, rigurozitate in intocmirea documentelor, dar flexibila cu clientii si colegii.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu fix, posibile cresteri si bonusuri in functie de realizari.