Click aici »

Secretara - receptie

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Bucuresti, Ilfov, Otopeni, Ploiesti Bucuresti Ilfov Otopeni Ploiesti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
25-05-2016
Data actualizare
24-10-2018

Descrierea postului

- asigurarea serviciului de secretariat la receptie;
- primirea si distribuirea catre destinatari a corespondentei (posta interna si externa);
- legatura cu firmele de curierat  pentru expedierea corespondentei si a coletelor;
- preluarea si redirectionare apeluri telefonice;
- asigurare protocol, daca este cazul;
- intocmirea necesarelor de papetarie/produse curatenie si urmarirea achizitiei;
- intampinarea vizitatorilor, eliberare ecusoane dupa caz, redirectionare sau conducerea catre peroanele de contact din societate;
- Rezervari hotel, restaurant, bilete avion, inchirieri taxi, organizare transferuri;
- Alte atributii cf. necesitatiilor dvs ce au legatura cu natura postului.

Cerinte

- cunostiinte limba engleza nivel mediu-avansat;
- cunostiinte Ms. Office (word, excel, power point, baze de date);
- cunostiintate TEAM VIEWER;
- preferabil studii superioare;
- acceptam si studenti;
- curs secretariat;
- persoana serioasa, responsabila.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- angajare legala, part-time sau full-time;
- dupa perioada de proba, tichete de masa, tichete cadou de sarbatori;
- acceptam si studenti/-e, persoane cu sau fara experienta.