Click aici »

Secretara pentru activitate crewing sau HR

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
750 EUR
Oras(e)
Constanta Constanta
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
17-01-2018
Data actualizare
17-01-2018

Descrierea postului

Secretara cu abilitatile necesare si experienta in crewing sau HR, pentru dezvoltarea unei activitati existente in UK, marketing si gasirea de noi clienti, lucrari cat si recrutarea de personal din tara.

Cerinte

Studii superioare de preferinte Drept, Comert Exterior/Relatii internationala, Psihologie. Cunosterea limbii engleze nivel avansat cu certificat Cambridge, cunostinte PC la nivel avansat, experinata dovedita intr-o firma de crewing sau de plasare foarta de munca HR.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Bonuri de masa, comision de succes, telefon firma, diurna de strainatate.