Click aici »

Secretara, operator date

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Suceava Suceava
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
13-06-2017
Data actualizare
10-08-2018

Descrierea postului

Societate cu domeniu de activitate:
- vanzari utilaje agricole
- vanzari utilaje pentru industrie alimentara
- vanzari aditivi pentru betoane si mortare

Angajeaza operator date (relatii clienti, comenzi, oferte, facturare)

Atributii:
- Preluarea si procesarea comenzilor primite, intocmire oferte,
- Intocmire facturi si alte documente specifice intrarii si iesirii marfurilor din depozit
- Urmarire clienti si furnizori. s.a

Cerinte

- Cunostinte de contabilitate primara,
- Abilitati foarte bune de operare PC (pachetul Microsoft Office, navigare internet),
- Abilitati de comunicare si vanzari; interactiune cu oamenii;
- seriozitate maxima, initiativa, constinciozitate, organizare, dinamism si responsabilitate.
- Capacitate foarte buna de organizare, de respectare a termenelor limita,
- Cunoasterea limbii ruse sau poloneze constituie avantaj.

Trimiteti CV la adresa de mail - ramontstar@yahoo.com