Click aici »

Secretara / ofertare

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Vanzari, Secretariat/Administrativ
Data introducerii
29-05-2014
Data actualizare
29-05-2014

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (terminata)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

*secretariat (preluare telefoane, e-mail-uri, corespondenta, tehnoredactare, intocmire documente comerciale),
*administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti si de furnizori autohtoni si straini
*participarea la negocieri,
*intocmirea ofertelor comerciale,
*intocmire cereri oferta,
*monitorizarea comenzilor
*solutionare procese-verbale si rapoarte coemrciale

Cerinte

*experienta de minim 2 ani intr-un post similar din vanzari;
*capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, simt pentru detaliul semnificativ, capacitate rapida de decizie;
*personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
*fara obligatii personale majore (studii in desfasurare, probleme personale consumatoare psihic, alte activitati profesionale paralele etc.);
*cunostinte operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel, Internet);