Secretara, medici generalisti, asistente medicale, psihologi

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Sanatate, Secretariat/Administrativ
Data introducerii
27-09-2014
Data actualizare
27-09-2014

Descrierea postului

Secretara/registrator medical: mentine relatia cu clientii, pacientii, furnizorii si conducerea
Asistente medicale, medici generalisti, psihologi: part-time/project based, recoltare probe biologice, investigatii specifice pentru medicina muncii.

Cerinte

Secretara/registrator medical: experienta minim 1 an in gestionarea documentelor si a relatiilor cu clientii, persoana ordonata, fara obligatii, cunostinte PC mediu/avansat.
Asistente medicale, medici generalisti, psihologi: part-time/project based, ALP valabil, disponibilitate deplasari in Bucuresti, experienta minim 1 an.

Oferta (bonusuri, beneficii)

La interviu.