Click aici »

Secretara limba italiana avansat cerinta obligatorie

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Mioveni, Pitesti Mioveni Pitesti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
27-04-2012
Data actualizare
29-06-2012
Confidential
expirat

Descrierea postului

-activitati de secretariat si suport administrativ;
-asigurarea bunei functionari a biroului;
-experienta nu este o conditie, dar este necesara dorinta de a invata pentru a fi la curent cu activitatile societatii.

Cerinte

-cunostinte obligatorii de limba italiana si engleza mediu/avansat,
-seriozitate;
-acuratete in exprimare
-capacitate de a lucra rapid, eficient si organizat
-abilitati de utilizare a pachetului Office;
-amabilitate, inteligenta, dorinta de a invata, bun simt.