Click aici »

Secretara in agentie de turism

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
28-12-2017
Data actualizare
28-12-2017
Confidential
Trimite CV

Descrierea postului

Responsabilitati:

- Redactarea de contracte si alte documente

- Corespondenta (prin telefon / mail / chat)

- Planificarea, organizarea si crearea programelor turistice;

- Prezentarea pachetelor de servicii catre clienti, conform ofertelor promovate de firma;

- Pregatirea ofertei si a pachetelor turistice la solicitarea clientilor (calcul tarife, oferte speciale);

- Gestionarea si mentinerea relatiei cu clientii actuali ;

- Informarea managerului si punerea in practica a deciziilor acestuia

- Administrarea site-ului agentiei

- Protocol

Cerinte

- Entry-Level

- Cunoasterea limbii engleze (nivel avansat)

- Cunoastere operare PC, pachet Office, cunostinte de utilizare si promovare mediu social

- Abilitati organizatorice si de comunicare

- Orientare spre client, amabilitate

- Responsabilitate, capacitate de analiza si sinteza, orientare spre evitarea si/sau rezolvarea problemelor posibile.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Trimite CV