Click aici »

Secretara / Front Desk Receptionist

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
07-07-2015
Data actualizare
03-08-2015

Descrierea postului

- receptionarea apelurilor si redirectionarea acestora catre departamentele din cadrul societatii;
- asigura si raspunde de primirea in bune conditii a tuturor persoanelor straine care intra in societate;
- actualizare baza de date diferite registre de evidenta;
- scanare si copiere documente;
- preluarea, inregistrarea, arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor;
- activitati de protocol.

Cerinte

- studii superioare;
- minimum 1 an experienta intr-o pozitie similara;
- cunostinte avansate de operare PC (Word, Excel, Internet);
- cunostinte avansate de limba engleza (scris, citit, vorbit);
- excelente abilitati de comunicare si interrelationare;
- capacitate organizatorica si de gestionare a propriului timp, in lucrul individual sau in echipa;
- rezistenta la indeplinirea sarcinilor repetitive, putere de concentrare sporita;
- atentie la detalii, capacitate de gandire analitica si rapida.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- pachet salarial motivant;
- transport asigurat cu Autocarul EVW Holding pe ruta prestabilita;
- oportunitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu dinamic, profesionist.