Click aici »

Secretara - directia asistenta clienti si secretariat

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
27-12-2018
Data actualizare
27-12-2018

Descrierea postului

Cautam un nou coleg/ o noua colega pentru postul de Secretara in cadrul Directiei Asistenta Clienti si Secretariat, care sa corespunda urmatoarelor cerinte:

    Studii superioare;
    Cunostinte limba engleza - constituie un avantaj;
    Persoana organizata, riguroasa, punctuala;
    Foarte bune cunostinte de limba romana;
    Abilitati de comunicare;
    Dorinta de instruire;
    Experienta in activitatea de secretariat sau relatiile cu clientii - reprezinta avantaj;
    Cunostinte MS Office.

Cerinte

Gestionarea corespondentei companiei: primire, expediere, distribuirea si completarea registrului de intrari - iesiri documente;
Preluarea apelurilor telefonice de la clienti/activitate relatii clienti.