Click aici »

Secretara, contabilitate primara

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ, Finante/Contabilitate
Data introducerii
07-09-2015
Data actualizare
02-09-2017

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 7 intrebari.

Descrierea postului

Fisa postului va include:
- inregistrarea facturilor furnizorilor,
- emiterea de facturi si chitante unde este cazul catre clienti, urmarirea facturilor restante.
- emiterea de AWB-uri si urmarirea livrarii coletelor.
- instiintarea clientilor in legatura cu expedierea de colete catre acestia.
- asigurarea asistentei clientilor in relatia cu departamentul de vanzari sau cu firmele de curierat pentru solutionarea rapida si eficienta a eventualelor neplaceri.
- primeste persoanele din afara (clienti, parteneri de afaceri etc.), ii informeaza pe cei interesati despre sosirea acestora dupa care conduce vizitatorii la persoanele respective, asigurand protocolul aferent.
- tehnoredactarea de acte
- inregistrarea actelor in registrele si evidentele interne
- completarea si transmiterea borderourilor lunare
- primirea si inregistrarea de corespondenta

Cerinte

- buna organizare, atentie la detalii, atentie distributiva,
- atitudine si gandire pozitiva
- capacitatate de lucru in echipa
- abilitati de comunicare, planificare
- seriozitate
- cunostinte MS office
- cunostinte program de facturare

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferta salariala proportionala cu abilitatile si dorinta de munca

Program: Luni - Vineri, 9-17:30, pauza de masa.

Telefon

Posibilitate de promovare

Carte de munca

Mediu de munca placut, colectiv tanar si dornic de afirmare! Firma este in continua crestere!