Click aici »

Secretara / Assistant Manager

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
250 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
29-03-2011
Data actualizare
29-03-2011

Descrierea postului

Cel mai mare depozit din Romania.

Oferim piele Naturala, Stofe, Plusuri, Catifea, Imitatie de piele, PVC, Latex, Acryl, Piele ecologica, materiale textile pentru industria mobilei si tapiterie, ata de cusut, fermoare, chinga dura si elastica, etc.

Secretara - depozit materiale pentru tapiterii.

Cerinte

-English mandatory
-persoana dinamica, activa, responsabila;
-cunostinte de limba engleza;
-operare calculator;
-cunostinte contabilitate primara( facturi, chitante, avize etc);
-preluarea/initiere apelurilor telefonice;
-atitudine deschisa/orientata catre client.