Click aici »

Secretara / assistant manager

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
01-10-2018
Data actualizare
01-10-2018

Descrierea postului

- activitate standard de secretariat
- asigurarea protocolului si diverse alte activitati de secretariat, de receptie
- asigurarea necesarului de birotica si consumabile
- alte activitati specifice de intermediere a relatiilor cu diversi parteneri,
- asigurarea relatiei cu departamentul financiar, organizarea documentelor financiare si centralizarea acestora
- elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor solicitate de management
- indosarierea si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati

Cerinte

- experienta in activitatea de secretariat;
- cunostinte avansate PC;
- capacitate de insusire rapida a informatiilor;
- atentie sporita la detalii, punctualitate ;
- capacitate de gestionare a situatiilor dificile si de prioritizare a activitatilor;
- integritate morala, profesionalism, eficienta, responsabilitate, confidentialitate si abilitati de lucru in echipa;
- excelenta cunoaste a limbii romane, exprimarea corecta si coerenta, atat verbal cat si in scris;
- abilitati de comunicare intr-un mediu profesional care raspunde cerintelor clientilor;
- experienta in completarea fiselor de activitate zilnica;
- disponibilitate program prelungit;
- cunoasterea limbii engleza la nivel mediu;
- rezistenta la stres, mobilitate, capacitate de analiza si sinteza;

Oferta (bonusuri, beneficii)

- posibilitare de dezvoltare reala din punct de vedere professional intr-un cadru de profesioniti;
- Compensatie financiara competitive;
- locatie exclusivista in Bucuresti;