Click aici »

Secretara, asistet manager

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
13-03-2021
Data actualizare
13-03-2021
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (in curs)
Acest anunt este adresat femeilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- Planifica si organizeaza activitatile de birou;
- Gestioneaza documentele de interes general;
- Supervizeaza respectarea normelor interne si procedurilor de lucru;
- Centralizeaza informatiile care ii sunt oferite si le prelucreaza;
- Face demersuri necesare optimizarii activitatii de colectare a datelor;
- Elaboreaza si redacteaza documente, situatii si rapoarte;
- Preia, inregistreaza si distribuie documente;
- Scaneaza, copiaza, indosariaza si arhiveaza documente;
- Supervizeaza modul de arhivare fizica si electronica a documentelor;
- Redacteaza si difuzeaza corespondenta;
- Pregateste si redacteaza documentele tehnice;
- Actualizeaza baze de date;
- Verifica corectitudinea si calitatea anumitor documente;
- Mentine legatura cu institutiile publice;
- Efectueaza deplasari in interes de serviciu;

Cerinte

- capacitate de organizare si respectare a termenelor limita;
- persoana dinamica cu capacitate de sinteza si analiza;
- cunoasterea limbii engleza la nivel mediu/avansat;
- cunostinte operare calculator in  ms office (word si excel);
- carnet de conducere cat. B.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu atractiv cu perioada initiala de proba;
- telefon de serviciu;
- posibilitate de dezvoltare profesionala.