Click aici »

Secretara/ asistent manager

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
20-12-2011
Data actualizare
20-12-2011
Confidential
expirat

Descrierea postului

Coordoneaza desfasurarea activitatii de receptie-secretariat
*inregistreaza documentele si corespondenta si asigura distribuirea si arhivarea acestora;
*redacteaza si expediaza corespondenta interna si externa : e-mail, fax, procese-verbale, note interne, oferte, rapoarte, etc.

Cerinte

-cunoasterea pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), Navigare Internet
-abilitati excelente de comunicare verbala si in scris
-punctualite, promptitudine, seriozitate, bun simt, amabilitate.