Click aici »

Secretara / Asistent Manager

Nivel cariera
Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
26-01-2016
Data actualizare
26-01-2016

Descrierea postului

Sc FAMILY JOB SRL este societate specializata in servicii de consultanta HR si consiliere psihologica.

Servicii recrutare:

Pentru completarea bazei de date a societatii cautam persoane, candidati cu experienta pentru urmatoarele pozitii:

*secretara front si back office;
*assistant manager.

Cerinte

Experienta pe o pozitie similara;
Limba engleza si/ sau italiana la nivel mediu +//vorbit si scris;
Operare PC(word,excel,power point)
Navigare internet;
Capacitate de organizare ?i planificare a activit??ilor curente;
Fluen?? verbal?;
Personalitate dinamic?, comunicativa, organizat?, analitic?;
Loialitate ?i confiden?ialitate;

Preluare, transmitere mesaje telefon, e-mail-uri,stenografierea, īnregistrarea si sortarea coresponden?ei
- multiplicare materiale si utilizarea masinilor de imprimat si a imprimantelor;
- redactarea proiectelor sau documentelor cu caracter juridic: cereri, adrese, informari, declaratii, procuri, contracte;
- verificarea de documente - ca acestea sa indeplineascaanumite conditii prestabilite de angajator
- organizarea si arhivarea de documente, inclusiv documente contabile;
Eliberare facturi si bonuri fiscale prin sisteme informatice;

Actualizarea bazei de date documente;
Rezervari hotel parteneri externi.