Click aici »

Secretara / Asistent Manager

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Alba Iulia Alba Iulia
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
21-07-2014
Data actualizare
21-07-2014

Descrierea postului

Cerinte

- Capacitate de organizare a timpului
- Capacitate de concentrare pentru lucru multitasking
- Atentie catre detalii
- Indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat
- Preluarea si directionarea apelurilor telefonice
- Evidenta corespondentei prin e-mail
- Preluarea, inregistrarea, distribuirea, indosarierea si arhivarea corespondentei postale
- Capacitatea de a respecta termene limita
- Centralizarea comenzilor primite si organizarea livrarii acestora
- Intocmirea si transmiterea comenzilor de materii prime, materiale si consumabile
- Cunostinte utilizare PC, MS Office (Excel, Word),
- Cunoasterea limbii engleze reprezinta avantaj
- posesor permis conducere cat B - constituie un avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Mediu de lucru placut
- Salariu atractiv, tichete masa