Click aici »

Secretar

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
200 EUR
Oras(e)
Piatra Neamt Piatra Neamt
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
28-02-2009
Data actualizare
06-03-2009
Confidential
expirat

Descrierea postului

Angajatul va desfasura activitate de gestiune magazin virtual (gestiune comenzi, ambalare colete, relatia cu clientii si posta) si secretariat primar (culegere text, webmaster, corespondenta).

Cerinte

- domiciliu in Piatra Neamt
- studii medii (liceu terminat)
- indemanare in activitati manuale (rapiditate si dexteritate pentru ambalare pachete)
- disponibilitate de lucru intre orele 8-16
- cunoastere minima a unor activitati de birotica ? creare de documente, tabele, navigare web, email
- scris caligrafic citet, scriere rapida la computer, FOARTE BUNA cunoastere a limbii romane (acuratetea limbii romane va fi proba de departajare)
- capacitate de invatare a unor sarcini/cunostinte noi
- cunoasterea limbii engleze la nivel mediu sau cunostinte de contabilitate primara sunt un avantaj
- flexibil, inteligent, rapid, atitudine pozitiva si joviala, sociabil si comunicativ in relatia cu institutiile

IMPORTANT!
NU contactati telefonic!
Vor fi contactati doar cei acceptati la interviu! Cei selectati vor fi supusi la interviu, test psihologic si proba de lucru.