Click aici »

Sampling

Tipul ofertei
Voluntariat
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Sampling/Merchandising, Elevi/Studenti
Data introducerii
15-09-2012
Data actualizare
02-04-2014

Descrierea postului

SAMPLING EVENIMENT DE MAINE! Avem nevoie de 5 fete pentru sampling, verificare liste, pentru a imparti cadouri etc in cadrul evenimentului de maine (orele 9-16), de la Premier Palace Hotel & Spa - http://woman2woman.ro/conferinta-sanatate-frumusete-feminitate/. Oferim pentru fiecare cate un voucher in val de 100 ron pe care il pot folosi la http://elitebeautylounge.ro/. Daca va intereseaza, astept sa ma anuntati astazi.

Cerinte

SAMPLING EVENIMENT DE MAINE! Avem nevoie de 5 fete pentru sampling, verificare liste, pentru a imparti cadouri etc in cadrul evenimentului de maine (orele 9-16), de la Premier Palace Hotel & Spa - http://woman2woman.ro/conferinta-sanatate-frumusete-feminitate/.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Voucher in valoare de 100 ron pentru o singura zi