Click aici »

Sales support

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari, Serviciu clienti
Data introducerii
14-02-2013
Data actualizare
14-02-2013

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 3 intrebari.
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)
Acest anunt este adresat femeilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

? Dezvoltarea relatiilor de afaceri cu clientii companiei pentru intreg protofoliul de produse (senzoristica, pneumatica, electrice-electronice, IT, sigilii de siguranta etc)
? Prezentarea telefonica a ofertei si obtinerea de intalniri pentru echipa de vanzare
? Acordarea de consultanta tehnica echipei de vanzari si clientilor