Click aici »

Sales representative

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
29-04-2009
Data actualizare
29-04-2009

Descrierea postului

Candidatul va fi responsabil de dezvoltarea portofoliului de clienti atat pentru fabrica din Romania, cat si pentru cea din Ungaria
Trebuie sa cunoasca industria nationala si internationala din domeniu
Sa ia legatura cu potentiali clienti si sa le prezinte in mod profesionist capacitatile noastre de productie
Sa urmareasca proiectele in curs de dezvoltare cu privire la termene, calitate, costuri
Sa intretina relatiile cu clientii actuali si sa dezvolte volumul de afaceri cu ei
Activitatea se va axa mai mult pe munca de teren

Cerinte

Bune cunostiinte despre injectia de mase plastice
Experienta in negocieri - vanzari
Abilitatea de a munci independent
Disponibilitate la deplasari in extern si intern
Limba engleza si limba maghiara nivel avansat
Cunostinte de limba franceza constituie avantaj