Click aici »

Sales merchandiser

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Tara
United Kingdom
Oras(e)
Alt Oras Alt Oras
Domeniile ofertei
Vanzari, Sampling/Merchandising
Data introducerii
03-06-2009
Data actualizare
03-06-2009

Descrierea postului

Veti lucra in luxosul Debenhams sau Fenwick, la standul amenajat de catre compania angajatoare. Personalul trebuie sa promoveze/demonstreze produsele firmei, sa serveasca clientii care sunt interesati de produsele sale (produse cosmetice sau jucarii).

Cerinte

Trebuie sa aveti varsta cuprinsa intre 20 si 30 de ani, cunostinte de limba engleza la nivel mediu, sa fiti o persoana ambitioasa, harnica si motivata.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Ce va oferim?
?Plecari rapide!!!
?AGENTIA NOASTRA NU PERCEPE COMISION;
?Salariu exceptional pe baza de comision (650- 1500/luna);
?Candidatii care pot recomanda 1 prieten pentru acest post vor primi un bonus de 100 daca prietenul respectiv va lucra pentru companie minimum 1 luna;
?Training complet la locul de munca, in primele trei zile de munca, deci veti invata noi tehnici de vanzare si veti si castiga din primul minut de munca;
?Sprijinirea noilor sositi cu cazarea;
?Returnarea a 50% din transport pana in UK dupa prima luna de munca;
?Cel putin 1 zi libera/saptamana;