Click aici »

Sales manageri - produse financiare

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Banci, Vanzari
Data introducerii
27-02-2009
Data actualizare
08-04-2009
Confidential
expirat

Descrierea postului

Companie de Consultanta Financiara si Brokeraj , face selectie de MANAGERI VINZARI-produse financiare

Cerinte

minim Bac
studiile superioare sau in desfasurare sunt Ok
minima experinta in vinzari directe constituie avantaj
tinuta business
abilitati excelente de relationare cu clientii, vanzare, negociere si dezvoltare a afacerii;
calitati deosebite in lucrul cu oamenii, coordonare, motivare si obtinere de rezultate;

Oferta (bonusuri, beneficii)

-Mediu de lucru bussines;
- Ocazia de a va dezvolta spiritul antreprenorial si creativitatea;
- Obtinerea unui venit in corelatie cu performanta manageriala.
- cariera in domeniu financiar-bancar