Click aici »

Sales manager

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Ploiesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
17-07-2015
Data actualizare
17-07-2015

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.
Candidatii trebuie sa aiba minimum 2 ani experienta in domeniul Vanzari
Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- Creare si dezvoltare portofoliu clienti
- Oferirea de informatii/ solutii/ consiliere clientilor cu privire la produsele si serviciile companiei
- Promovarea produselor si serviciilor companiei prin cunostinte, atitudine, informatii

Cerinte

- Experienta in domeniul vanzarilor IT
- Cunostinte in domeniul IT (hardware & software)
- Perseverenta in atingerea obiectivelor
- Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj
- Abilitati excelente de comunicare orala si scrisa
- Orientare spre client si spre rezolvarea problemelor
- Atitudine proactiva
- Adaptabilitate si capacitatea de a gasi rapid solutii
- Capacitate analitica si atentie la detalii
- Spirit de echipa

Oferta (bonusuri, beneficii)

Asigurarea unui cadru propice dezvoltarii profesionale si financiare
- salariu fix + comisioane din vanzari si in functie de realizari