Click aici »

Sale support representative

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
05-09-2019
Data actualizare
09-01-2020

Descrierea postului

- Suport reprezentantilor de vanzari aflati pe teren;
- Consilierea clientilor prin chat, call center, email oferind solutii optime  in functie de nevoile fiecaruia;
- Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor din portofoliu;
- Prezentarea si promovarea paginilor web ale companiei;
- Dezvoltarea in permanenta a portofoliului de clienti activi;

Cerinte

- Dorinta noastra este sa ai abilitati de comunicare, negociere si convingere, afinitate sau pasiune pentru produse electronice si gadget-uri;
- Limba engleza - constituie avantaj;
- Permis auto, categoria B;

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu competitiv pe piata muncii;
- Bonusuri de performanta;
- Participare la cursuri sustinute de traineri cu o cariera remarcabila in vanzari
- Tichete de vacanta;

Trimite CV