Click aici »

Rigpsari, faiantari si montaj gresie

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Breaza, Campina, Comarnic, Ploiesti Breaza Campina Comarnic Ploiesti
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
07-06-2013
Data actualizare
29-11-2016

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba experienta in domeniul Constructii/Imobiliare
Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Angajam muncitori in domeniul amenajarilor interioare/finisaje. Lucrarile executate de noi, sunt de mare anvergura, precum: mall-uri, magazine gen. LIDL, PEPCO, H&M, etc.

Cautam persoane serioase, ce vor fi remunerate in functie de nivelul de pregatire si executie.

Cerinte

Disponibilitate de deplasare. Lucrarile sunt in principal jud. Prahova si Bucuresti dar si in alte localitati.
Pentru programare interviu, tel: 0722.347.886

Oferta (bonusuri, beneficii)

Asiguram transport la punctele de lucru, cazare, carte de munca .
Salariul este in functie de nivelul de executie al lucrarilor.