Click aici »

Rigipsari pentru Canada

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Romania, Canada
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
03-04-2014
Data actualizare
06-05-2021

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba experienta in domeniul Constructii/Imobiliare
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Rigipsari/Dry wall calificati sa execute urmatoarele sarcini:
- Executie structura metalica;
- Montaj placi rigips pe structura metalica;
- Finisaj complet rigips (aplicare banda la imbinari, aplicare glet, slefuit), gata pentru zugravire;

Cerinte

Selectia candidatilor care indeplinesc conditiile de plecare in Canada, va fi facuta si cu angajatorii canadieni in Bucuresti!

Este necesara calificare pe pozitia respectiva si experienta solida de minimum 5 ani in domeniu. Cunoasterea limbii engleze constituie o obligatie pentru un nivel mediu se solicita examinare TOEIC, TOEFL, IELTS.

Conditii de lucru si salarizare excelente, identice cu ale muncitorilor canadieni cu aceeasi meserie si experienta pe pozitia pe care se aplica.
Informatii la:

Mail: lucian@stonegroup.biz; georgiana@stonegroup.ro;
Telefon: +4 021 212.88.11
Fax: +4 021 212.88.10
Vodafone: +4 0730.333.383
Adresa skype: interforce.canada

Oferta (bonusuri, beneficii)

INTERFORCE CANADA ofera urgent contracte de munca avantajoase in provincia Alberta, CANADA (includem servicii pentru obtinerea rezidentei canadiene pentru intreaga familie)