Click aici »

Rigipsar Franta

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
2000 EUR
Tara
France
Oras(e)
Strainatate Strainatate
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
12-04-2016
Data actualizare
05-12-2016

Descrierea postului

Acterim, societate de recrutare din Franta, cauta pentru clientii sai echipe de cate 2 rigipsari cu experienta.

Cerinte

Cerinte:

- experienta in rigips; experienta in Franta sau Belgia un plus!
- cunoasterea sistemului Francez tip PLACOPAN este un avantaj important
- atentie la detalii, munca ingrijita
- rapiditate si putere de munca
- experienta in tavane false sau bandare rigids este un plus
- flexibilitate
- cunostintele de limba franceza sunt un plus
- echipa trebuie sa detina o masina cu care sa se poata deplasa de la cazare la santier si din Romania in Franta

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se ofera salariu NET de 11 EUR pe ora si foarte multa seriozitate!
Salariul lunar net variaza intre 1800 si 2000 de EUR in functie de numarul de ore lucrate.
Cazarea este asigurata de angajator.
Contractele se vor incheia in Franta, in conformitate cu dreptul muncii francez.
Asigurarea de sanatate este inclusa!

NU SE PERCEPE COMISION!