Click aici »

Restaurator

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Altele, Arhitectura/Design
Data introducerii
01-09-2019
Data actualizare
01-11-2019

Descrierea postului

Restaurator opere de arta, picturi murale. Disponibilitate la deplasari pe teritoriul tarii, se asigura cazare si masa sau diurna. Rabdarea este unul dintre atributele cheie ale candidatului precum si deschiderea catre formare la locul de munca.

Cerinte

Candidiatul trebuie sa aiba studii in domeniul restaurarii sau  un minim de studii in domeniul artei,dar sa fie disponibil catre formare la locul de munca. experienta nu este neaparat necesara.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Contract full time pe durata nedeterminata, salariu atractiv ce poate creste in functie de performante.

Trimite CV