Click aici »

Restaurant Supervisor Hotel 1* Michelin

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Tara
United Kingdom
Oras(e)
Strainatate Strainatate
Domeniile ofertei
Restaurant
Data introducerii
23-10-2017
Data actualizare
10-01-2018

ExternJob

» 5 joburi noi de la aceeasi firma

expirat

Descrierea postului

- Luxury Country Hotel 4 stele 3 rosette la 30 de minute de Birmingham / restaurant echivalent 1* Michelin

Angajeaza Restaurant Supervizori si Ospatar

Salariu supervisor 16.500 lire sterline pe an + tips
Salariu ospatar 15.600 lire sterline pe an + tips

Cazarea oferita la 140 lire pe luna si toate mesele incluse.

Se ofera training de calitate superioara

Cerinte

- engleza nivel foarte bun
- experienta in cadrul unui restaurant, de preferat sa fi lucrat la un restaurante nivel cel putin o rozeta.