Click aici »

Responsabil relatii publice si antreprenoriat

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
1200 EUR
Oras(e)
Brasov Brasov
Domeniile ofertei
Vanzari, Marketing, Management/Consultanta
Data introducerii
30-08-2015
Data actualizare
30-08-2015

Descrierea postului

Cautam o persoana, titrata, cu abilitati in comunicare care sa isi doreasca oportunitatea de o activa intr-o companie care sa ii asigure recunoasterea ca fiind numarul unul mondial in domeniu .
Se ofera un program flexibil, instrumente si sisteme de lucru performante care garanteaza castigurile.
Preferam persoana cu experienta in: functii sau pozitii de conducere, anteprenoriat, managment, imobiliare, marketing, vanzari directe, asigurari, relatii cu publicul, invatamant si similare.

Cerinte

posesor auto
abilitate in comunicare

Oferta (bonusuri, beneficii)

castiguri medii lunare de 1.200 Euro
brand de renume mondial
recunoastere locala, nationala si internationala
sisteme si instrumente de lucru performante
lider mondial
mediu de lucru personalizat
conditii unice