Click aici »

Responsabil productie

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Baia-Mare Baia-Mare
Domeniile ofertei
Productie
Data introducerii
17-01-2020
Data actualizare
17-01-2020

Descrierea postului

Atributii:

- Coordoneaza activitatea de debitare si prelucrare a semifabricatelor din materiale plastice in atelierul firmei;
- Intocmeste planuri de debitare si oferte de pret pentru materialele/ reperele solicitate de clienti;
- Participa la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din depozitul firmei;
- Pregateste marfa  in vederea livrarii: masurare, debitare, ambalare, etc.;
- Face receptia  cantitativa si calitativa a marfurilor;
- Participa la eliberarea marfurilor catre clienti sau curieri.

Cerinte

Candidatul ideal:

- Persoana responsabila, dinamica, serioasa;
- Capacitate buna de organizare, atent la detalii;
- Studii superioare in domeniul tehnic;
- Cunostinte operare pe calculator;
- Permis auto categoria B;
- Experienta anterioara pe un post similar constituie avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:

- Salariu atractiv, bonusuri de performanta, prime de sarbatori si anuale;
- Asigurare accidente, boala si deces;
- Program de pensie privata;
- Program de munca luni-vineri 8-16;
- Contract de munca pe perioada nedeterminata.