Click aici »

Responsabil Proces

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Educatie/Training
Data introducerii
31-03-2015
Data actualizare
31-03-2015

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Scopul postului: titularul postului asigura conditiile optime pentru realizarea de catre director a unor contacte eficiente cu persoanele din interiorul si exteriorul firmei, asigurarea unei bune circulatii a documentelor si informatiilor la nivelul firmei.

Atributiile postului:

? Gestioneaza informatia cuprinsa īn fisiere si directoare;
? primirea si transmiterea corespondentei;
? primeste si transmite informatii ;
? participa la discutii īn grup īn vederea obtinerii solutiilor optime;
? creeaza, dezvolta si mentine relatii de munca eficiente cu colegii;
? realizarea aranjamentelor de calatorie si / sau masa;
? crearea ambiantei spatiului de lucru ;
? asigurarea conditiilor materiale ;
? organizarea sedintelor de lucru, convocarea participantilor, asigurarea materialelor pentru sedinta, asigurarea salii pentru desfasurarea sedintei;
? īnregistreaza solicitarile pentru audiente;
? īntocmirea programului de īntālniri ;
? raspunde de utilizarea si pastrarea īn bune conditii a aparaturii din dotare;
? informeaza persoana ierarhic superioara asupra problemelor ce apar īn desfasurarea activitatii la locul de munca;
? īndeplineste si alte atributii stabilite de seful ierarhic superior īn conformitate cu reglementarile legale;
? periodic face propuneri de īmbunatatire a activitatii prestate;

Cerinte

Abilitati foarte bune de comunicare, responsabilitate, atentie, promptitudinea reactiilor, echilibru si stapānire de sine, cunostinte PC.

Absolvent studii superioare (Licenta sau Master) 2014.

Oferta (bonusuri, beneficii)

O echipa tanara si energica, un loc de munca central si placut.